Tisztítórobot dokkolóállomással KARCHER RVC 3 Comfort Extra
Kód: AGDKARROS0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Tisztítórobot dokkolóállomással KARCHER RVC 3 Comfort Extra| Integrált érzékelők | Magasságok |
| Hangutasítások | Igen |
| Időzítő | Igen |
| WLAN | Igen |
| Száraz és nedves borotválkozás | Igen |
| Specifikus jellemzők | 2 mosási program + személyre szabott (17-ből 1 elérhető az alkalmazásban) |
| Bluetooth | Igen |
| Töltési idő | 3,83 óra |
| Újratölthető | Igen |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása | 2600mAh |
| Futási idő | 130 perc |
| Szín | Fehér |
| Porgyűjtő tartály típusa | Porzsák nélküli |
| Arc | Kerek |
| Súly | 4,6 kg |
| Magasság | 260 mm |
| Szélesség | 167 mm |
| Mélység | 212 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Súly csomagolással együtt | 7 kg |
| Oldalsó kefe | Igen |
| Felmosófej mellékelve | Igen |
| Szívóerő | 1500 Pa |
| Tisztítókefe | Igen |
| Szűrők száma | 1 darab |
| Por mennyisége (porszívó) | 0,24 liter |
| Navigációs típus | LiDAR |
| Támogatott felülettípusok | Kemény padló, Szőnyeg |
| Alapfunkciók | Újratölthető |
| Víztartály térfogata | 0,28 liter |
| Nedves törlés | Igen |
| Zajszint | 67 dB |
| Porkefe | Igen |
| Képernyő | Igen |
| Tartalmazza az alapot | Igen |
| Tisztítókendő | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cleaning robots |
|---|---|
| Súly: | 6.96 kg |
| EAN vonalkód: | 4066529225733 |
| Integrált érzékelők: | Magasságok |
| Hangutasítások: | Igen |
| Időzítő: | Igen |
| WLAN: | Igen |
| Száraz és nedves borotválkozás: | Igen |
| Specifikus jellemzők: | 2 mosási program + személyre szabott (17-ből 1 elérhető az alkalmazásban) |
| Bluetooth: | Igen |
| Töltési idő: | 3,83 óra |
| Újratölthető: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása: | 2600mAh |
| Futási idő: | 130 perc |
| Szín: | Fehér |
| Porgyűjtő tartály típusa: | Porzsák nélküli |
| Arc: | Kerek |
| Súly: | 4,6 kg |
| Magasság: | 260 mm |
| Szélesség: | 167 mm |
| Mélység: | 212 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Súly csomagolással együtt: | 7 kg |
| Oldalsó kefe: | Igen |
| Felmosófej mellékelve: | Igen |
| Szívóerő: | 1500 Pa |
| Tisztítókefe: | Igen |
| Szűrők száma: | 1 darab |
| Por mennyisége (porszívó): | 0,24 liter |
| Navigációs típus: | LiDAR |
| Támogatott felülettípusok: | Kemény padló, Szőnyeg |
| Alapfunkciók: | Újratölthető |
| Víztartály térfogata: | 0,28 liter |
| Nedves törlés: | Igen |
| Zajszint: | 67 dB |
| Porkefe: | Igen |
| Képernyő: | Igen |
| Tartalmazza az alapot: | Igen |
| Tisztítókendő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

