Thermos Kambukka Olympus 300 ml, Blush Horizon
Kód: AGDKABTKT0082
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Thermos Kambukka Olympus 300 ml, Blush Horizon| Szín | Lila |
| BPA-mentes | Igen |
| Kapacitás | 0,3 liter |
| Könnyen használható | Igen |
| Fogantyú | Nem |
| Zárható fedél | Igen |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Súly | 210 g |
| Magasság (fedél nélkül) | 11,6 cm |
| Kötet | 300 ml |
| Magasság | 135,8 mm |
| Termék átmérője | 71 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| Súly: | 0.22 kg |
| EAN vonalkód: | 5407005144923 |
| Szín: | Lila |
| BPA-mentes: | Igen |
| Kapacitás: | 0,3 liter |
| Könnyen használható: | Igen |
| Fogantyú: | Nem |
| Zárható fedél: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Súly: | 210 g |
| Magasság (fedél nélkül): | 11,6 cm |
| Kötet: | 300 ml |
| Magasság: | 135,8 mm |
| Termék átmérője: | 71 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

