Theragun Wave Solo masszázsgép Univerzális fekete
Kód: FIRTHBMAS0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Theragun Wave Solo masszázsgép Univerzális fekete| Masszázs típusok | Gördülő masszázs |
| Helyes használat | Egyetemes |
| Rezgés funkció | Igen |
| Könnyen használható | Igen |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Anyag | szilikon |
| Szín | Fekete |
| Akkumulátor élettartama | 200 perc |
| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Súly | 300 g |
| Magasság | 86 mm |
| Szélesség | 86 mm |
| Mélység | 86 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Massage equipment |
|---|---|
| Súly: | 0.54 kg |
| EAN vonalkód: | 810036055130 |
| Masszázs típusok: | Gördülő masszázs |
| Helyes használat: | Egyetemes |
| Rezgés funkció: | Igen |
| Könnyen használható: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Anyag: | szilikon |
| Szín: | Fekete |
| Akkumulátor élettartama: | 200 perc |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Súly: | 300 g |
| Magasság: | 86 mm |
| Szélesség: | 86 mm |
| Mélység: | 86 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

