Theragun Wave Duo masszázsgép Univerzális fekete
Kód: FIRTHBMAS0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Theragun Wave Duo masszázsgép Univerzális fekete| Könnyen használható | Igen |
| Szín | Fekete |
| Helyes használat | Egyetemes |
| Rezgés funkció | Igen |
| Masszázs típusok | Gördülő masszázs |
| Akkumulátor élettartama | 200 perc |
| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Magasság | 66 mm |
| Súly | 900 g |
| Mélység | 100 mm |
| Szélesség | 179 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Massage equipment |
|---|---|
| Súly: | 1.266 kg |
| EAN vonalkód: | 810036054683 |
| Könnyen használható: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Helyes használat: | Egyetemes |
| Rezgés funkció: | Igen |
| Masszázs típusok: | Gördülő masszázs |
| Akkumulátor élettartama: | 200 perc |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Magasság: | 66 mm |
| Súly: | 900 g |
| Mélység: | 100 mm |
| Szélesség: | 179 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

