Therabody Theragun Relief masszázsgép Universal Beige
Kód: FIRTHBMAS0041
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Therabody Theragun Relief masszázsgép Universal Beige| Bluetooth | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Masszázs típusok | Ütőmasszázs |
| Beépített kijelző | Igen |
| Fogantyúk | Igen |
| Helyes használat | Egyetemes |
| Ergonomikus fogantyú | Igen |
| Szín | Bézs |
| Állítható intenzitás | Igen |
| Akkumulátor élettartama | 120 perc |
| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Magasság | 35 mm |
| Súly | 622 g |
| Szélesség | 245 mm |
| Mélység | 62 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Massage equipment |
|---|---|
| Súly: | 1.51 kg |
| EAN vonalkód: | 840295402345 |
| Bluetooth: | Igen |
| Kijelző: | LCD |
| Masszázs típusok: | Ütőmasszázs |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Fogantyúk: | Igen |
| Helyes használat: | Egyetemes |
| Ergonomikus fogantyú: | Igen |
| Szín: | Bézs |
| Állítható intenzitás: | Igen |
| Akkumulátor élettartama: | 120 perc |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Magasság: | 35 mm |
| Súly: | 622 g |
| Szélesség: | 245 mm |
| Mélység: | 62 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

