Therabody Theragun Prime Plus masszázsgép mellkasra, kézre, lábakra, fekete, kék
Kód: FIRTHBMAS0045
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Therabody Theragun Prime Plus masírovací stroj Hruď, Ručně, Nohy Černá, Modrá| Bluetooth | Ano |
| Barva | Černá, Modrá |
| Úchyty | Ano |
| Počet rychlostí | 5 |
| Funkce ohřevu | Ano |
| Správné použití | Hruď, Ručně, Nohy |
| Počet stupňů výkonu | 3 |
| Typy masáže | Vibration massage, Perkusní masáž |
| Počet hlav | 4 hlava/hlavy |
| Typ zdroje | Baterie |
| Životnost baterie | 150 min |
| Šířka | 214 mm |
| Hmotnost | 886 g |
| Výška | 199 mm |
| Hloubka | 153 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Massage equipment |
|---|---|
| Súly: | 2.03 kg |
| EAN vonalkód: | 840295405490 |
| Bluetooth: | Igen |
| Szín: | Fekete, Kék |
| Fogantyúk: | Igen |
| Sebességfokozat száma: | 5 |
| Fűtési funkció: | Igen |
| Helyes használat: | Mellkas, kéz, lábak |
| Teljesítményszintek száma: | 3 |
| Masszázs típusok: | Vibrációs masszázs, Ütőmasszázs |
| Fejek száma: | 4 fej/fejek |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama: | 150 perc |
| Szélesség: | 214 mm |
| Súly: | 886 g |
| Magasság: | 199 mm |
| Mélység: | 153 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

