Therabody Theraface Depuffing Wand masírovací stroj Obličej Bílá
Kód: FIRTHBMAS0067
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Therabody Theraface Depuffing Wand masírovací stroj Obličej Bílá| Barva | Bílá |
| Správné použití | Obličej |
| Jednoduché používání | Ano |
| Nastavitelná intenzita | Ano |
| Typy masáže | Kombinovaná masáž, Perkusní masáž |
| Typ zdroje | Baterie |
| Životnost baterie | 38 min |
| Bezkabelový | Ano |
| Hmotnost | 112 g |
| Šířka | 152,4 mm |
| Hloubka | 38,1 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Včetně napájecího adaptéru | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Massage equipment |
|---|---|
| Súly: | 0.33 kg |
| EAN vonalkód: | 840295408750 |
| Barva: | Bílá |
| Správné použití: | Obličej |
| Jednoduché používání: | Ano |
| Nastavitelná intenzita: | Ano |
| Typy masáže: | Kombinovaná masáž, Perkusní masáž |
| Typ zdroje: | Baterie |
| Životnost baterie: | 38 min |
| Bezkabelový: | Ano |
| Hmotnost: | 112 g |
| Šířka: | 152,4 mm |
| Hloubka: | 38,1 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Včetně napájecího adaptéru: | Ano |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

