Therabody Smart Goggles 2.0 arcmasszírozó, fekete
Kód: FIRTHBMAS0049
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Therabody Smart Goggles 2.0 arcmasszírozó, fekete| Bluetooth | Igen |
| Masszázs típusok | Kombinált masszázs |
| Helyes használat | Arc |
| Szín | Fekete |
| Töltés USB-n keresztül | Igen |
| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Magasság | 94 mm |
| Szélesség | 104 mm |
| Súly | 390 g |
| Mélység | 200 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Massage equipment |
|---|---|
| Súly: | 0.84 kg |
| EAN vonalkód: | 840295405841 |
| Bluetooth: | Igen |
| Masszázs típusok: | Kombinált masszázs |
| Helyes használat: | Arc |
| Szín: | Fekete |
| Töltés USB-n keresztül: | Igen |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Magasság: | 94 mm |
| Szélesség: | 104 mm |
| Súly: | 390 g |
| Mélység: | 200 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

