Termosz Maestro MR-1631-150 1,5 l (MR-1631-150-GREEN) Zöld
Kód: AGDMEOTKT0095
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Termoska Maestro MR-1631-150 1,5 l (MR-1631-150-GREEN) Zelená| Doba udržení teplého nápoje | 12 h |
| Materiál | Nerezová ocel, plast |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Barva | Zelená |
| Ergonomický úchop | Ano |
| Vzduchotěsný | Ano |
| Tepelná izolace | Ano |
| Účel | Pro studené/horké nápoje |
| Doba udržení studeného nápoje | 24 h |
| Výška | 335 mm |
| Průměr | 10 cm |
| Hmotnost | 1,1 kg |
| Objem hrnku | 350 ml |
| Objem | 1500 ml |
| Varování | Nepoužívejte na horké, výbušné nebo jedovaté kapaliny., Při nalévání vroucí vody buďte opatrní, může to způsobit popáleniny., Výrobek není určen ke skladování nebezpečných látek nebo chemikálií. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| Súly: | 1.14 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144670840 |
| Italtárolási idő: | 12 óra |
| Anyag: | Rozsdamentes acél, műanyag |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Szín: | Zöld |
| Ergonomikus markolat: | Igen |
| Légmentesen záródó: | Igen |
| Hőszigetelés: | Igen |
| Cél: | Hideg/meleg italokhoz |
| Hideg ital megőrzési ideje: | 24 óra |
| Magasság: | 335 mm |
| Átmérő: | 10 cm |
| Súly: | 1,1 kg |
| Bögre térfogata: | 350 ml |
| Kötet: | 1500 ml |
| Figyelmeztetés: | Ne használja forró, robbanásveszélyes vagy mérgező folyadékokon., Legyen óvatos forrásban lévő víz öntésekor, égési sérüléseket okozhat., A termék nem alkalmas veszélyes anyagok vagy vegyszerek tárolására. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

