Termoska ROTPUNKT, 1,0 l, slonovinová (ecru)
Kód: AGDRTPTKT0039
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Termoska ROTPUNKT, 1,0 l, slonovinová (ecru)| Rukojeť | Ano |
| Doba udržení studeného nápoje | 36 h |
| Kapacita | 1 l |
| Doba udržení teplého nápoje | 24 h |
| Výška | 271 mm |
| Šířka | 182 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| Súly: | 0.66 kg |
| EAN vonalkód: | 4007389230000 |
| Fogantyú: | Igen |
| Hideg ital megőrzési ideje: | 36 óra |
| Kapacitás: | 1 liter |
| Italtárolási idő: | 24 óra |
| Magasság: | 271 mm |
| Szélesség: | 182 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

