Termoska Kambukka Olympus 300 ml, Blush Horizon
Kód: AGDKABTKT0082
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Termoska Kambukka Olympus 300 ml, Blush Horizon| Bez obsahu BPA | Ano |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Barva | Purpurová |
| Rukojeť | Ne |
| Uzamykatelné víko | Ano |
| Kapacita | 0,3 l |
| Jednoduché používání | Ano |
| Výška (bez víka) | 11,6 cm |
| Hmotnost | 210 g |
| Výška | 135,8 mm |
| Průměr výrobku | 71 mm |
| Objem | 300 ml |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| Súly: | 0.22 kg |
| EAN vonalkód: | 5407005144923 |
| Bez obsahu BPA: | Ano |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Barva: | Purpurová |
| Rukojeť: | Ne |
| Uzamykatelné víko: | Ano |
| Kapacita: | 0,3 l |
| Jednoduché používání: | Ano |
| Výška (bez víka): | 11,6 cm |
| Hmotnost: | 210 g |
| Výška: | 135,8 mm |
| Průměr výrobku: | 71 mm |
| Objem: | 300 ml |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

