Termikus bögre Kambukka Olympus 300ml Jet Black
Kód: AGDKABTKT0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Termikus bögre Kambukka Olympus 300ml Jet Black| Légmentesen záródó | Igen |
| Terméktípus | Termosz bögre |
| Fő termék színe | Fekete |
| Cél | Hideg/meleg italokhoz |
| Anyag | Szilikon, Rozsdamentes acél, Technopolimer |
| Hőmérséklet-tartási idő | 6 óra |
| Vákuumszigetelés | Igen |
| Élelmiszerbiztonságos | Igen |
| Hideg ital megőrzési ideje | 11 óra |
| Melegen tartás funkció | Igen |
| Könnyű nyitás | Igen |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Kötet | 300 ml |
| Súly | 210 g |
| Magasság (fedél nélkül) | 11,6 cm |
| Magasság | 136 mm |
| Termék átmérője | 71 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| Súly: | 0.225 kg |
| EAN vonalkód: | 5407005141991 |
| Légmentesen záródó: | Igen |
| Terméktípus: | Termosz bögre |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Cél: | Hideg/meleg italokhoz |
| Anyag: | szilikon, Rozsdamentes acél, Technopolimer |
| Hőmérséklet-tartási idő: | 6 óra |
| Vákuumszigetelés: | Igen |
| Élelmiszerbiztonságos: | Igen |
| Hideg ital megőrzési ideje: | 11 óra |
| Melegen tartás funkció: | Igen |
| Könnyű nyitás: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Kötet: | 300 ml |
| Súly: | 210 g |
| Magasság (fedél nélkül): | 11,6 cm |
| Magasság: | 136 mm |
| Termék átmérője: | 71 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

