Smile SNS-6 6 részes blokkkéskészlet, fekete
Kód: AGDSLENOZ0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Smile SNS-6 6 részes blokkkés készlet, fekete| Beleértve a késeket is | 1 db többcélú kés, 1 db séfkés, 1 db kenyérvágó kés, 1 db konyhakés, 1 db zöldséghámozókés |
| Penge színe | Fekete |
| Tapadásmentes pengefelület | Igen |
| Nyél hossza | Puha tapintású |
| Terméktípus | késkészlet |
| Beleértve a konyhai ollókat is | Nem |
| Fogantyú színe | Fekete |
| Csúszásmentes fogantyú | Igen |
| Nyél anyaga | Műanyag |
| Késhossz 5 | 9 cm |
| Termék mérete | 100 × 100 × 225 mm |
| Késhossz 4 | 13 cm |
| Késhossz 3 | 20 cm |
| Késhossz 2 | 20 cm |
| Kés pengehossz | 20 cm |
| Kések száma | 5 |
| Belefoglalt termékek száma | 6 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cutlery and cooking utensils |
|---|---|
| Súly: | 1.636 kg |
| EAN vonalkód: | 5903151023308 |
| Beleértve a késeket is: | 1 db többcélú kés, 1 db szakácskés, Kenyérkés x 1, Konyhai kés x 1, Zöldséghámozó kés x 1 |
| Penge színe: | Fekete |
| Tapadásmentes pengefelület: | Igen |
| Nyél hossza: | Puha tapintású |
| Terméktípus: | késkészlet |
| Beleértve a konyhai ollókat is: | Nem |
| Fogantyú színe: | Fekete |
| Csúszásmentes fogantyú: | Igen |
| Nyél anyaga: | Műanyag |
| Kés pengehossz 5: | 9 cm |
| Termék mérete: | 100 × 100 × 225 mm |
| Késhossz 4: | 13 cm |
| Kés pengehossz 3: | 20 cm |
| Késhossz 2: | 20 cm |
| Kés pengehossz: | 20 cm |
| Kések száma: | 5 |
| Belefoglalt termékek száma: | 6 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

