SMAPP szeletelő 294.5 grafit
Kód: AGDSM1KRA0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
SMAPP szeletelő 294.5 grafit| Alapanyag | Műanyag, Rozsdamentes acél |
| Szín | Grafit |
| Rozsdamentes acél penge | Igen |
| Szeletelő típusa | Elektromos |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Tálca | Igen |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Minimális vágási vastagság | 1 mm |
| Maximális vágási vastagság | 15 mm |
| Gyerekzár | Igen |
| Energiafogyasztás | 300 W |
| Állítható sebesség | Nem |
| Szélesség | 250 mm |
| Magasság | 240 mm |
| Hossz | 360 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Slicers and electric knives |
|---|---|
| Súly: | 2.76 kg |
| EAN vonalkód: | 5904013010283 |
| Alapanyag: | Műanyag, Rozsdamentes acél |
| Szín: | Grafit |
| Rozsdamentes acél penge: | Igen |
| Szeletelő típusa: | Elektromos |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Tálca: | Igen |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Minimális vágási vastagság: | 1 mm |
| Maximális vágási vastagság: | 15 mm |
| Gyerekzár: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 300 W |
| Állítható sebesség: | Nem |
| Szélesség: | 250 mm |
| Magasság: | 240 mm |
| Hossz: | 360 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

