SMAPP 490.8 Húsdaráló 2200 W fehér
Kód: AGDSM1MDM0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
SMAPP 490.8 Húsdaráló 2200 W fehér| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Szín | Fehér |
| Sebességfokozat száma | 1 |
| Maximális furatátmérő | 8 mm |
| Minimális furatátmérő | 2,7 mm |
| Energiafogyasztás | 2200 W |
| A csomag tartalma | Töltőtál, Távolságtartó, Kétoldalas kés, Gomb, Henteskupak, Aprító, Tartalék kuplung |
| Húsdaráló | Igen |
| Sziták száma | 3 |
| Figyelmeztetés | Ne merítse vízbe vagy más folyadékba. Használat előtt olvassa el a használati utasítást. Gyermekektől elzárva tartandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Grinders |
|---|---|
| Súly: | 3.52 kg |
| EAN vonalkód: | 5904013011273 |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Sebességfokozat száma: | 1 |
| Maximális furatátmérő: | 8 mm |
| Minimális furatátmérő: | 2,7 mm |
| Energiafogyasztás: | 2200 W |
| A csomag tartalma: | Töltőtálca, Távtartó, Kétoldalas kés, Gomb, Hentes sapka, Aprító, Csere kuplung |
| Húsdaráló: | Igen |
| Sziták száma: | 3 |
| Figyelmeztetés: | Ne merítse őket vízbe vagy más folyadékba., Használat előtt olvassa el a használati utasítást., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

