Russell Hobbs 20630-56 žehlička Suché i parní žehlení Keramická žehlicí plocha 3100 W Černá, Šedá
Kód: AGDRUSZEL0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Russell Hobbs 20630-56 žehlička Suché i parní žehlení Keramická žehlicí plocha 3100 W Černá, Šedá| Parní ráz | 210 g/min |
| Samočisticí | Ano |
| Variabilní nastavení páry | Ano |
| Navrženo pro cestování | Ne |
| Objem zásobníku vody | 0,35 l |
| Funkce parního rázu | Ano |
| Model | Suché i parní žehlení |
| Systém zamezující odkapávání | Ano |
| Bezkabelový | Ne |
| Délka šňůry | 3 m |
| Systém proti usazování | Ano |
| Barva | Černá, Šedá |
| Stálý výstup páry | 45 g/min |
| Materiál žehlicí plochy | Keramická žehlicí plocha |
| Vertikální napařování | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Příkon | 3100 W |
| Varování | Nenechávejte žehličku zapnutou bez dozoru., Při používání zařízení buďte opatrní, abyste se nepopálili., Chraňte přístroj před kontaktem s vodou, aby nedošlo k úrazu elektrickým proudem. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Irons and steam generators |
|---|---|
| Súly: | 2.3 kg |
| EAN vonalkód: | 4008496813711 |
| Gőzsokk: | |
| Öntisztító: | Igen |
| Változtatható gőzbeállítások: | Igen |
| Utazásra tervezve: | Nem |
| Víztartály térfogata: | 0,35 liter |
| Gőzlövet funkció: | Igen |
| Modell: | Száraz és gőzölős vasalás |
| Cseppmentesítő rendszer: | Igen |
| Vezeték nélküli: | Nem |
| Kábelhossz: | 3 méter |
| ülepedésgátló rendszer: | Igen |
| Szín: | Fekete, Szürke |
| Állandó gőzkibocsátás: | 45 g/perc |
| Vasalódeszka anyaga: | Kerámia vasalótalp |
| Függőleges gőzölés: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 3100 W |
| Figyelmeztetés: | Ne hagyja felügyelet nélkül bekapcsolva a vasalót., Vigyázzon, nehogy megégesse magát a készülék használata közben., Az áramütés elkerülése érdekében óvja a készüléket a vízzel való érintkezéstől. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

