Ruční mixér MPM MMR-25 bílý
Kód: AGDMPMMIB0058
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ruční mixér MPM MMR-25 bílý| Turbo | Ano |
| Barva | Bílá |
| Model | Ruční mixér |
| Mixovací funkce | Tlučení, Hnětění, Míchání |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Počet rychlostí | 5 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Maximální výkon | 400 W |
| Příkon | 250 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Šlehací metličky | Ano |
| Háky na těsto | Ano |
| Varování | Upozornění: Přístroj obsahuje ostré nože. Dbejte na to, aby nedošlo ke zranění., Neponořujte pohonnou jednotku do vody ani jiných kapalin., Výrobek je určen pouze pro použití v domácnosti. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 0.85 kg |
| EAN vonalkód: | 5903151052322 |
| Turbo: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Model: | Ruční mixér |
| Mixovací funkce: | Tlučení, Hnětění, Míchání |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Počet rychlostí: | 5 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Maximální výkon: | 400 W |
| Příkon: | 250 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Šlehací metličky: | Ano |
| Háky na těsto: | Ano |
| Varování: | Upozornění: Přístroj obsahuje ostré nože. Dbejte na to, aby nedošlo ke zranění., Neponořujte pohonnou jednotku do vody ani jiných kapalin., Výrobek je určen pouze pro použití v domácnosti. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

