Ruční mixér Black+Decker BXHBA800E, 800 W, černý
Kód: AGDBDEMIB0021
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ruční mixér Black+Decker BXHBA800E, 800 W, černý| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Napájecí zdroj | AC |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Příkon | 800 W |
| Pověsitelný | Ano |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Ergonomický úchop | Ano |
| Ergonomický design | Ano |
| Barva | Černá |
| Model | Ruční mixér |
| Úložný prostor pro kabel | Ne |
| Příslušenství lze mýt v myčce | Ano |
| Příslušenství vhodné do myčky | Ano |
| Jednoduché sestavení | Ano |
| Odnímatelná jednotka s noži | Ano |
| Kapacita sekáčku | 0,5 l |
| Objem nádoby | 0,6 l |
| Drcení ledu | Ne |
| Typ ovládání | Knoflíky, Otočné |
| Funkce | Sekání, Míchání, Bičování |
| Typ ovládání rychlosti | Ano |
| Turbo | Ano |
| Pulzní spínač | Ne |
| Šlehač | Ano |
| Měřicí nádoba | Ano |
| Sekáček | Ano |
| Materiál ostří | Nerezová ocel |
| Základní materiál | Plastický |
| Materiál sklenic(e) | Plast |
| Materiál cípu | Nerezová ocel |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 1.49 kg |
| EAN vonalkód: | 8432406160101 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás: | 800 W |
| Felakasztható: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Ergonomikus markolat: | Igen |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Modell: | Kézi mixer |
| Kábeltárolás: | Nem |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Mosogatógépben mosható tartozékok: | Igen |
| Könnyű összeszerelés: | Igen |
| Levehető pengeegység: | Igen |
| Tartály térfogata: | 0,6 liter |
| Jégzúzás: | Nem |
| Vezérlés típusa: | Gombok, forgógombok |
| Funkció: | Darálás, Keverés, Korbácsolás |
| Sebességszabályozás típusa: | Igen |
| Turbó: | Igen |
| Impulzuskapcsoló: | Nem |
| Legyintés: | Igen |
| Mérőedény: | Igen |
| Vágó munkás: | Igen |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Alapanyag: | Műanyag |
| Üveg anyag(ok): | Kabát |
| Hegy anyaga: | Rozsdamentes acél |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

