Ruční mixér Black+Decker BXHBA1500E 1500 W černý
Kód: AGDBDEMIB0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ruční mixér Black+Decker BXHBA1500E 1500 W černý| Vstupní střídavé napětí | 240 V |
| Příkon | 1500 W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Model | Ruční mixér |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Barva | Černá |
| Příslušenství vhodné do myčky | Ano |
| Ergonomický design | Ano |
| Jednoduché sestavení | Ano |
| Ergonomický úchop | Ano |
| Typ ovládání trouby | Tlačítko/knoflík |
| Příslušenství lze mýt v myčce | Ano |
| Hmotnost | 2,18 kg |
| Hloubka | 60 mm |
| Výška | 220 mm |
| Šířka | 55 mm |
| Vestavěný displej | Ne |
| Typ ovládání | Knoflíky, Otočné |
| Funkce | Sekání, Míchání, Bičování |
| Pulzní spínač | Ano |
| Turbo | Ano |
| Drcení ledu | Ano |
| Bezpečnostní vypínač | Ano |
| Sekáček | Ano |
| Typ ovládání rychlosti | Ano |
| Počet rychlostí | 20 |
| Uzamykání | Ano |
| Šlehač | Ano |
| Příslušenství pro přípravu kaše | Ano |
| Měřicí nádoba | Ano |
| Uživatelská příručka | Ano |
| Základní materiál | Plastický |
| Materiál ostří | Nerezová ocel |
| Materiál shaftu | Nerezová ocel |
| Materiál nádoby | Plast |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 2.21 kg |
| EAN vonalkód: | 8432406160088 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 240V |
| Energiafogyasztás: | 1500 W |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Modell: | Kézi mixer |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Mosogatógépben mosható tartozékok: | Igen |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Könnyű összeszerelés: | Igen |
| Ergonomikus markolat: | Igen |
| Sütővezérlés típusa: | Gomb/forgatógomb |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Súly: | 2,18 kg |
| Mélység: | 60 mm |
| Magasság: | 220 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Vezérlés típusa: | Gombok, forgógombok |
| Funkció: | Darálás, Keverés, Korbácsolás |
| Impulzuskapcsoló: | Igen |
| Turbó: | Igen |
| Jégzúzás: | Igen |
| Vágó munkás: | Igen |
| Sebességszabályozás típusa: | Igen |
| Sebességfokozat száma: | 20 |
| Záró: | Igen |
| Legyintés: | Igen |
| Kása készítéséhez szükséges kiegészítők: | Igen |
| Mérőedény: | Igen |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Alapanyag: | Műanyag |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Tengely anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Tartály anyaga: | Kabát |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

