Rozsdamentes acél vízforraló fehér 1,5 l Salt & Pepper Concept RK3300
Kód: AGDCNCCZE0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Rozsdamentes acél vízforraló fehér 1,5 l Salt & Pepper Concept RK3300| Alapanyag | Műanyag |
| Szín | Fehér |
| Víztartály térfogata | 1,5 liter |
| Energiafogyasztás | 2200 W |
| Bemeneti feszültség | 220 - 240 V |
| Kábelhossz | 0,7 méter |
| 360°-os forgathatóság | Igen |
| Levehető fedél | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 1.63 kg |
| EAN vonalkód: | 8595631010402 |
| Alapanyag: | Műanyag |
| Szín: | Fehér |
| Víztartály térfogata: | 1,5 liter |
| Energiafogyasztás: | 2200 W |
| Bemeneti feszültség: | 220 - 240 V |
| Kábelhossz: | 0,7 méter |
| 360°-os forgathatóság: | Igen |
| Levehető fedél: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

