PYRAMIS BELLO PLUS szénkeverő
Kód: AGDPYABAT0068
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PYRAMIS BELLO PLUS szénkeverő| Melléklet | Függőleges |
| Magasság | 362 mm |
| Behúzható permetezőnyél | Nem |
| Gyűjtemény | BELLO PLUSZ |
| Levegőztető | Igen |
| Mozgatható fúvóka | Igen |
| Szelepek száma (kar) | Egyéni vállalkozó |
| Vízáramlás szabályozása | Karos fogantyú |
| Szín | Szén |
| Felület | Gránit |
| A készlet tartalma | Konyhai csaptelep, Összeszerelési útmutató x1, Minden szükséges összeszerelési tartozék |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kitchen taps |
|---|---|
| Súly: | 1.12 kg |
| EAN vonalkód: | 5201217138233 |
| Melléklet: | Függőleges |
| Magasság: | 362 mm |
| Behúzható permetezőnyél: | Nem |
| Gyűjtemény: | BELLO PLUSZ |
| Levegőztető: | Igen |
| Mozgatható fúvóka: | Igen |
| Szelepek száma (kar): | Egyéni vállalkozó |
| Vízáramlás szabályozása: | Karos fogantyú |
| Szín: | Szén |
| Felület: | Gránit |
| A készlet tartalma: | Konyhai csaptelep, Összeszerelési útmutató x1, Minden szükséges szerelési tartozék |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

