PYRAMIS BELLO PLUS mixer fekete
Kód: AGDPYABAT0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PYRAMIS BELLO PLUS mixer fekete| Lefolyó típusa | Standard |
| Magasság | 340 mm |
| Szín | Ezüst, Fekete |
| Figyelmeztetés | Vízszivárgás esetén azonnal zárja el a vízcsapot, és forduljon szakképzett szerviztechnikushoz., Kerülje az akkumulátor közvetlen érintkezését a beszerelés során, győződjön meg arról, hogy biztonságosan rögzítve van., Ne használjon savas vagy klóros tisztítószereket az akkumulátorok tisztításához, mert ezek károsíthatják azokat. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kitchen taps |
|---|---|
| Súly: | 1.104 kg |
| EAN vonalkód: | 5201217138189 |
| Lefolyó típusa: | Standard |
| Magasság: | 340 mm |
| Szín: | Ezüst, Fekete |
| Figyelmeztetés: | Vízszivárgás esetén azonnal zárja el a vízcsapot, és hívjon szakképzett szerviztechnikust., Telepítés közben kerülje az akkumulátorral való közvetlen érintkezést, és győződjön meg arról, hogy biztonságosan rögzítve van., Ne használjon savat vagy klórt tartalmazó tisztítószereket az elemek tisztításához, mivel ezek károsíthatják azokat. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

