PYRAMIS ASALIA 090922438 Szén konyhai csaptelep
Kód: AGDPYABAT0053
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PYRAMIS ASALIA 090922438 Szén konyhai csaptelep| Vízáramlás szabályozása | Karos fogantyú |
| Melléklet | Függőleges |
| Anyag | Gránit, Rozsdamentes acél |
| Szín | Szén |
| Magasság | 148 mm |
| Szelepek száma (kar) | Egyéni vállalkozó |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kitchen taps |
|---|---|
| Súly: | 0.714 kg |
| EAN vonalkód: | 5201217136864 |
| Vízáramlás szabályozása: | Karos fogantyú |
| Melléklet: | Függőleges |
| Anyag: | Gránit, Rozsdamentes acél |
| Szín: | Szén |
| Magasság: | 148 mm |
| Szelepek száma (kar): | Egyéni vállalkozó |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

