PYRAMIS ASALIA 090922438 Karbonová kuchyňská baterie
Kód: AGDPYABAT0053
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PYRAMIS ASALIA 090922438 Karbonová kuchyňská baterie| Materiál | Žula, Nerezová ocel |
| Barva | Karbon |
| Výška | 148 mm |
| Počet ventilů (pák) | Samostarný |
| Připevnění | Svislý |
| Ovládání průtoku vody | Páková rukojeť |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kitchen taps |
|---|---|
| Súly: | 0.714 kg |
| EAN vonalkód: | 5201217136864 |
| Materiál: | Žula, Nerezová ocel |
| Barva: | Karbon |
| Výška: | 148 mm |
| Počet ventilů (pák): | Samostarný |
| Připevnění: | Svislý |
| Ovládání průtoku vody: | Páková rukojeť |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

