PYRAMIDOVÝ DÁVKOVAČ DP-01 VOLCANO
Kód: AGDPYADOZ0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PYRAMIDOVÝ DÁVKOVAČ DP-01 VOLCANO| Montovatelné na zeď | Ne |
| Objem | 300 ml |
| Barva | Černá |
| Opakovaně použitelné | Ano |
| Snadná instalace | Ano |
| Správné použití | Vnitřní |
| Výška | 240 mm |
| Šířka | 105 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Soap dispensers |
|---|---|
| Súly: | 0.29 kg |
| EAN vonalkód: | 5201217215842 |
| Montovatelné na zeď: | Ne |
| Objem: | 300 ml |
| Barva: | Černá |
| Opakovaně použitelné: | Ano |
| Snadná instalace: | Ano |
| Správné použití: | Vnitřní |
| Výška: | 240 mm |
| Šířka: | 105 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

