POLONIA 2018 Mechanikus varrógép Łucznik
Kód: AGDLUNMSZ0049
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
POLONIA 2018 Mechanikus varrógép Łucznik| Szín | Fehér |
| Alapanyag | Polivinil-klorid (PVC) |
| Fogantyú | Igen |
| Állítható öltéshossz | Igen |
| Öltéshossz | 4 mm |
| Programok száma | 22 |
| Varrógép funkciók | Varrás |
| Beépített világítás | Igen |
| Automatikus tűbefűző | Igen |
| Gomb típusa | 4 lépés |
| Tartozékok tárolóhelye | Igen |
| Szabad kar | Igen |
| Állítható tűpozíció | Nem |
| Modell | Mechanikus varrógép |
| Energiafogyasztás | 70 W |
| Tápegység típusa | Elektromos |
| Súly | 5,2 kg |
| Szélesség | 365 mm |
| Magasság | 270 mm |
| Mélység | 165 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sewing machines |
|---|---|
| Súly: | 6.715 kg |
| EAN vonalkód: | 5902022183103 |
| Szín: | Fehér |
| Alapanyag: | Polivinil-klorid (PVC) |
| Fogantyú: | Igen |
| Állítható öltéshossz: | Igen |
| Öltéshossz: | 4 mm |
| Programok száma: | 22 |
| Varrógép funkciók: | Varrás |
| Beépített világítás: | Igen |
| Automatikus tűbefűző: | Igen |
| Gomb típusa: | 4 lépés |
| Tartozékok tárolóhelye: | Igen |
| Szabad kar: | Igen |
| Állítható tűpozíció: | Nem |
| Modell: | Mechanikus varrógép |
| Energiafogyasztás: | 70 W |
| Tápegység típusa: | Elektromos |
| Súly: | 5,2 kg |
| Szélesség: | 365 mm |
| Magasság: | 270 mm |
| Mélység: | 165 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

