Philips 7000 series DST7030/20 gőzölős vasaló sötétkék
Kód: AGDPHIZEL0424
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 7000 series DST7030/20 gőzölős vasaló sötétkék| Vezérlés típusa | Gombok, kar, forgógomb |
| Cseppmentesítő rendszer | Igen |
| Automatikus vízkőtelenítés | Igen |
| Csapvízhez alkalmas | Igen |
| Kábelhossz | 2 méter |
| Víztartály térfogata | 0,3 liter |
| Szín | Kék |
| Gőzsokk | 250 g/perc |
| Állítható termosztát | Igen |
| Függőleges gőzölés | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Gőzlövet funkció | Igen |
| Modell | Száraz és gőzölős vasalás |
| Folyamatos gőz | Igen |
| Automatikus kikapcsolás után | 8 perc |
| Energiatakarékos mód | Igen |
| Változtatható gőzbeállítások | Igen |
| Vasalódeszka anyaga | SteamGlide Plus vasalótalp |
| Megszórjuk | Igen |
| Vízkőoldó rendszer | Igen |
| Állandó gőzkibocsátás | 50 g/perc |
| Energiafogyasztás | 2800 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50-60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Veszélyes áruk | Nem |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| Látható vízszint | Igen |
| Figyelmeztetés | Az áramütés elkerülése érdekében óvja a készüléket a vízzel való érintkezéstől., Használat közben ügyeljen arra, hogy ne égesse meg magát., Ne hagyja felügyelet nélkül bekapcsolva a vasalót. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Irons and steam generators |
|---|---|
| Súly: | 1.88 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389015632 |
| Vezérlés típusa: | Gombok, Mancs, Forgó |
| Cseppmentesítő rendszer: | Igen |
| Automatikus vízkőtelenítés: | Igen |
| Csapvízhez alkalmas: | Igen |
| Kábelhossz: | 2 méter |
| Víztartály térfogata: | 0,3 liter |
| Szín: | Kék |
| Gőzsokk: | 250 g/perc |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Függőleges gőzölés: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Gőzlövet funkció: | Igen |
| Modell: | Száraz és gőzölős vasalás |
| Folyamatos gőz: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás után: | 8 perc |
| Energiatakarékos mód: | Igen |
| Változtatható gőzbeállítások: | Igen |
| Vasalódeszka anyaga: | SteamGlide Plus vasalótalp |
| Szórjuk meg: | Igen |
| Vízkőtelenítő rendszer: | Igen |
| Állandó gőzkibocsátás: | 50 g/perc |
| Energiafogyasztás: | 2800 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50-60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Veszélyes áruk: | Nem |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Látható vízszint: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Az áramütés elkerülése érdekében óvja a készüléket a vízzel való érintkezéstől., Vigyázzon, nehogy megégesse magát a készülék használata közben., Ne hagyja felügyelet nélkül bekapcsolva a vasalót. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

