Philips 7000 series DST7011/20 gőzölős vasaló világoskék / szürke
Kód: AGDPHIZEL0435
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 7000 series DST7011/20 gőzölős vasaló világoskék / szürke| Vasalódeszka anyaga | SteamGlide Plus vasalótalp |
| Gőzlövet funkció | Igen |
| Függőleges gőzölés | Igen |
| Víztartály térfogata | 0,3 liter |
| Szín | Szürke, kék |
| Kábelhossz | 2 méter |
| Gőzsokk | 220 g/perc |
| Folyamatos gőz | Igen |
| Modell | Gőzölős vasaló |
| Megszórjuk | Igen |
| Változtatható gőzbeállítások | Igen |
| Állandó gőzkibocsátás | 45 g/perc |
| Energiafogyasztás | 2600 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Figyelmeztetés | Az áramütés elkerülése érdekében óvja a készüléket a vízzel való érintkezéstől., Használat közben ügyeljen arra, hogy ne égesse meg magát., Ne hagyja felügyelet nélkül bekapcsolva a vasalót. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Irons and steam generators |
|---|---|
| Súly: | 1.82 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389015892 |
| Vasalódeszka anyaga: | SteamGlide Plus vasalótalp |
| Gőzlövet funkció: | Igen |
| Függőleges gőzölés: | Igen |
| Víztartály térfogata: | 0,3 liter |
| Szín: | Szürke, Kék |
| Kábelhossz: | 2 méter |
| Gőzsokk: | 220 g/perc |
| Folyamatos gőz: | Igen |
| Modell: | Gőzölős vasaló |
| Szórjuk meg: | Igen |
| Változtatható gőzbeállítások: | Igen |
| Állandó gőzkibocsátás: | 45 g/perc |
| Energiafogyasztás: | 2600 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Figyelmeztetés: | Az áramütés elkerülése érdekében óvja a készüléket a vízzel való érintkezéstől., Vigyázzon, nehogy megégesse magát a készülék használata közben., Ne hagyja felügyelet nélkül bekapcsolva a vasalót. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

