Philips 6000 sorozatú AquaTrio akkus porszívó felmosó funkcióval 6000-es sorozat
Kód: AGDPHIODK0274
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 6000 sorozatú AquaTrio akkus porszívó felmosó funkcióval 6000-es sorozat| Gyors töltési idő (80%) | 6 óra |
| Futási idő | 45 perc |
| Akkumulátor feszültsége | 21,6 V |
| Kivehető akkumulátor | Nem |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Működési idő motoros fúvókával (nagy sebesség) | 15 perc |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 21,6 V |
| Töltési idő | 6 óra |
| Cserélhető víztartály | Igen |
| Víztartályok száma | 2 |
| Szín neve | Korall hangulat |
| Szennyezettvíz-tartály kapacitása | 0,42 liter |
| Ecset alakja | Négyszögletes |
| Tisztavíz-tartály kapacitása | 0,45 liter |
| Porgyűjtő tartály típusa | Porzsák nélküli |
| Szín | Szürke |
| Terméktípus | rúdporszívó |
| Magasság | 1100 mm |
| Súly | 4,5 kg |
| Mélység | 230 mm |
| Szélesség | 250 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Veszélyes áruk | Igen |
| Levehető kézi porszívó | Igen |
| Porszívózás | Száraz és nedves |
| Szűrők száma | 5 |
| Szennyeződés-elválasztási módszer | Ciklon |
| Tisztítható terület akkumulátortöltésenként | 80 m² |
| Henger forgása (max.) | 2500 fordulat/perc |
| Légszűrő | Ciklon |
| Üzemidő (turbó üzemmód) | 16 perc |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| Súly: | 10.37 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389042089 |
| Gyors töltési idő (80%): | 6 óra |
| Futási idő: | 45 perc |
| Akkumulátor feszültsége: | 21,6 V |
| Kivehető akkumulátor: | Nem |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Működési idő motoros fúvókával (nagy sebesség): | 15 perc |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 21,6 V |
| Töltési idő: | 6 óra |
| Cserélhető víztartály: | Igen |
| Víztartályok száma: | 2 |
| Szín neve: | Korall hangulat |
| Szennyezettvíz-tartály kapacitása: | 0,42 liter |
| Ecset alakja: | Négyszögletes |
| Tisztavíz-tartály kapacitása: | 0,45 liter |
| Porgyűjtő tartály típusa: | Porzsák nélküli |
| Szín: | Szürke |
| Terméktípus: | rúdporszívó |
| Magasság: | 1100 mm |
| Súly: | 4,5 kg |
| Mélység: | 230 mm |
| Szélesség: | 250 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Veszélyes áruk: | Igen |
| Levehető kézi porszívó: | Igen |
| Porszívózás: | Száraz és nedves |
| Szűrők száma: | 5 |
| Szennyeződés-elválasztási módszer: | Ciklon |
| Tisztítható terület akkumulátortöltésenként: | 80 m² |
| Henger forgása (max.): | 2500 fordulat/perc |
| Légszűrő: | Ciklon |
| Üzemidő (turbó üzemmód): | 16 perc |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

