Philips 6000-es sorozatú gőzölős vasaló
Kód: AGDPHIZEL0479
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 6000-es sorozatú gőzölős vasaló| Változtatható gőzbeállítások | Igen |
| ülepedésgátló rendszer | Igen |
| Bemelegedési idő | 2 perc |
| Vasalódeszka anyaga | SteamGlide Plus vasalótalp |
| Optimális hőmérséklet-technológia | Igen |
| Modell | Gőzölős vasaló |
| Víztartály térfogata | 0,3 liter |
| Függőleges gőzölés | Igen |
| Gőzsokk | 190 g/perc |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Szín | Kék |
| Cseppmentesítő rendszer | Igen |
| Folyamatos gőz | Igen |
| Gőzlövet funkció | Igen |
| Állandó gőzkibocsátás | 45 g/perc |
| Energiafogyasztás | 2600 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 240V |
| Magasság | 158 mm |
| Mélység | 316 mm |
| Súly | 1,5 kg |
| Szélesség | 129 mm |
| Használatra kész indikátorok | Igen |
| Veszélyes áruk | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Irons and steam generators |
|---|---|
| Súly: | 1.74 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389067372 |
| Változtatható gőzbeállítások: | Igen |
| ülepedésgátló rendszer: | Igen |
| Bemelegedési idő: | 2 perc |
| Vasalódeszka anyaga: | SteamGlide Plus vasalótalp |
| Optimális hőmérséklet-technológia: | Igen |
| Modell: | Gőzölős vasaló |
| Víztartály térfogata: | 0,3 liter |
| Függőleges gőzölés: | Igen |
| Gőzsokk: | 190 g/perc |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Szín: | Kék |
| Cseppmentesítő rendszer: | Igen |
| Folyamatos gőz: | Igen |
| Gőzlövet funkció: | Igen |
| Állandó gőzkibocsátás: | 45 g/perc |
| Energiafogyasztás: | 2600 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 240V |
| Magasság: | 158 mm |
| Mélység: | 316 mm |
| Súly: | 1,5 kg |
| Szélesség: | 129 mm |
| Használatra kész indikátorok: | Igen |
| Veszélyes áruk: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

