Philips 5000 series Series 5000 HD9339/80 Üveg vízforraló - könnyű, 1,7 literes
Kód: AGDPHICZE0084
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 5000 series Series 5000 HD9339/80 Üveg vízforraló - könnyű, 1,7 literes| Alapanyag | Üveg, Rozsdamentes acél |
| Bekapcsolásjelző LED | Igen |
| Vízszintjelző | Igen |
| Állítható termosztát | Nem |
| Víz nélküli indítás elleni védelem | Igen |
| Szűrőanyag | Nejlon |
| Víztartály térfogata | 1,7 liter |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50-60 Hz |
| Energiafogyasztás | 2200 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Súly | 1,15 kg |
| Szélesség | 233 mm |
| Mélység | 146 mm |
| Magasság | 248 mm |
| Csomagolási mélység | 230 mm |
| Csomag szélessége | 230 mm |
| Csomag magassága | 312 mm |
| Súly csomagolással együtt | 548,8 g |
| Tartály tartalma | 1,7 liter |
| Veszélyes áruk | Nem |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| Háttérvilágítású be-/kikapcsoló | Igen |
| 360°-os forgathatóság | Igen |
| Kábelhossz | 0,75 m |
| Jelzőfény | Igen |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Levehető fedél | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Kábeltárolás | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 1.7 kg |
| EAN vonalkód: | 8710103940302 |
| Alapanyag: | Üveg, Rozsdamentes acél |
| Bekapcsolásjelző LED: | Igen |
| Vízszintjelző: | Igen |
| Állítható termosztát: | Nem |
| Víz nélküli indítás elleni védelem: | Igen |
| Szűrőanyag: | Nejlon |
| Víztartály térfogata: | 1,7 liter |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50-60 Hz |
| Energiafogyasztás: | 2200 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Súly: | 1,15 kg |
| Szélesség: | 233 mm |
| Mélység: | 146 mm |
| Magasság: | 248 mm |
| Csomagolási mélység: | 230 mm |
| Csomag szélessége: | 230 mm |
| Csomag magassága: | 312 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 548,8 g |
| Tartály tartalma: | 1,7 liter |
| Veszélyes áruk: | Nem |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Háttérvilágítású be-/kikapcsoló: | Igen |
| 360°-os forgathatóság: | Igen |
| Kábelhossz: | 0,75 m |
| Jelzőfény: | Igen |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Levehető fedél: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Vezeték nélküli: | Igen |
| Kábeltárolás: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

