Philips 5000 series HR3741/00 turmixgép Botmixer 450 W Fehér
Kód: AGDPHIMIB0162
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 5000 series HR3741/00 mixér Ruční mixér 450 W Bílá| Barva | Bílá |
| Úložný prostor pro kabel | Ano |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Turbo | Ano |
| Model | Ruční mixér |
| Počet rychlostí | 5 |
| Délka šňůry | 1,2 m |
| Nastavitelná rychlost | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Barva kontrolního panelu | Šedá |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Příkon | 450 W |
| Návod na použití | Ano |
| Základní materiál | ABS (akrylonitril-butadien-styren) |
| Materiál ostří | Nerezová ocel |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 1.5 kg |
| EAN vonalkód: | 8710103808930 |
| Szín: | Fehér |
| Kábeltárolás: | Igen |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Turbó: | Igen |
| Modell: | Kézi mixer |
| Sebességfokozat száma: | 5 |
| Kábelhossz: | 1,2 méter |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Vezérlőpult színe: | Szürke |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Energiafogyasztás: | 450 W |
| Használati utasítás: | Igen |
| Alapanyag: | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol) |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

