Philips 5000 series BHA530 Hajformázó készlet Meleg fekete 1000 W 2 m
Kód: AGDPHILOK0032
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 5000 series BHA530 Hajformázó készlet Meleg fekete 1000 W 2 m| EHD technológia | Igen |
| Energiafogyasztás | 1000 W |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Szín | Fekete |
| Csuklópánt típusa | Akasztóhorog |
| Modell | Hajformázó készlet |
| Hajgöndörítés | Igen |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Hajkiegyenesítés | Igen |
| Hőmérséklet-beállítások száma | 3 |
| Sebességfokozat száma | 2 |
| Technológia | Meleg |
| Ionizátor | Igen |
| Ház | Igen |
| Mellékletek száma | 5 |
| Kábelhossz | 2 méter |
| Beépített kijelző | Nem |
| Figyelmeztetés | A gyermekeket felügyelni kell, hogy ne játsszanak a készülékkel., A készülék működés közben felforrósodhat. Kerülje a forró felületekkel való érintkezést., Használat közben ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hair curlers |
|---|---|
| Súly: | 0.905 kg |
| EAN vonalkód: | 8720689002813 |
| EHD technológia: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 1000 W |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Szín: | Fekete |
| Csuklópánt típusa: | Akasztóhorog |
| Modell: | Hajformázó készlet |
| Hajgöndörítés: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Hajkiegyenesítés: | Igen |
| Hőmérséklet-beállítások száma: | 3 |
| Sebességfokozat száma: | 2 |
| Technológia: | Meleg |
| Ionizátor: | Igen |
| Ház: | Igen |
| Mellékletek száma: | 5 |
| Kábelhossz: | 2 méter |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Figyelmeztetés: | A gyermekeket felügyelni kell, hogy ne játsszanak a készülékkel., A készülék működés közben felforrósodhat. Kerülje a forró felületekkel való érintkezést., Használat közben ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

