Philips 5000-es sorozatú hajvasaló ThermoShield technológiával
Kód: AGDPHIPRO0055
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 5000-es sorozatú hajvasaló ThermoShield technológiával| Tápegység | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 110 - 240 V |
| Csuklópánt típusa | Lógó szem |
| Felakasztható | Igen |
| Szín | Ezüst |
| Kerámia felület | Igen |
| Lemezszélesség | 2,5 cm |
| Ionizátor | Igen |
| Technológia | Meleg |
| Modell | Hajvasaló |
| Állítható termosztát | Igen |
| Haj textúrázása | Nem |
| Hajgöndörítés | Nem |
| Hőmérséklet (maximum) | 230°C |
| Hőmérséklet (min.) | 120°C |
| Bemelegedési idő | 30 másodperc |
| Hajkiegyenesítés | Igen |
| Hőmérséklet-beállítások száma | 12 |
| Forgózsinór | Igen |
| Készenlétjelző | Igen |
| Automatikus kikapcsolás után | 30 perc |
| Beépített kijelző | Nem |
| Zár | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Kábelhossz | 1,8 méter |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hair straighteners |
|---|---|
| Súly: | 0.765 kg |
| EAN vonalkód: | 8710103974154 |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 110 - 240 V |
| Csuklópánt típusa: | Lógó szem |
| Felakasztható: | Igen |
| Szín: | Ezüst |
| Kerámia felület: | Igen |
| Lemezszélesség: | 2,5 cm |
| Ionizátor: | Igen |
| Technológia: | Meleg |
| Modell: | Hajvasaló |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Haj textúrázása: | Nem |
| Hajgöndörítés: | Nem |
| Hőmérséklet (maximum): | 230°C |
| Hőmérséklet (min.): | 120°C |
| Bemelegedési idő: | 30 másodperc |
| Hajkiegyenesítés: | Igen |
| Hőmérséklet-beállítások száma: | 12 |
| Forgózsinór: | Igen |
| Készenlétjelző: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás után: | 30 perc |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Zár: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Kábelhossz: | 1,8 méter |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

