Philips 4300 series Series 4300 LatteGo EP4346/71 Automata kávéfőző
Kód: AGDPHIEXP0168
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 4300 series Series 4300 LatteGo EP4346/71 Automata kávéfőző| Energiafogyasztás | 1500 W |
| Energiahatékonysági osztály | ÉS |
| Automatikus kikapcsolás (max.) után | 30 perc |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,2 W |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Szélesség | 246 mm |
| Súly | 8 kg |
| Mélység | 372 mm |
| Magasság | 433 mm |
| Veszélyes áruk | Nem |
| A csészék maximális magassága | 15 cm |
| ECO beállítások | Igen |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| Állítható kávé- és tejhossz | Igen |
| Kivehető előkészítő tartály | Igen |
| Felhasználói profilok száma | 2 |
| Hulladéktartály kapacitása (adag) | 12 |
| Két bögre (tej) | Nem |
| Víztartály jellemzői | Elülső hozzáférés |
| Terméktípus | Eszpresszó kávéfőző |
| Eszköz helye | Munkalap |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók | Igen |
| Állítható hőmérséklet | Igen |
| Darálási beállítások száma | 12 |
| Állítható daráló | Igen |
| Hőmérséklet-beállítások száma | 3 |
| Beépített tejhabosító | Igen |
| Kávéfőző típusa | Teljesen automatikus |
| Maximális üzemi nyomás | 15 bar |
| Főzött kávé tartály | Csésze |
| Víztartály térfogata | 1,8 liter |
| Melegvíz-rendszer | Igen |
| Tejtartály kapacitása | 0,26 liter |
| ülepedésgátló rendszer | Igen |
| Beépített daráló | Igen |
| Kávébabtartály kapacitása | 275 g |
| Töltelék típusa | Őrölt kávé |
| Állítható kávéerősség | Igen |
| Aromavizsgálat kávéfőzés előtt | Igen |
| Állítható kifolyó magasságtartomány | 85 - 145 mm |
| Kávéerősség-beállítások száma | 5 |
| Építés: | Olaszország |
| Két pohár egyszerre | Igen |
| Szűrőkompatibilitás | AquaClean |
| Vízkőtelenítő funkció | Igen |
| Daráló típusa | Kerámia őrlő |
| Állítható kifolyómagasság | Igen |
| Állítható tejmennyiség | Igen |
| Tanúsítvány | EN 50564:2011 |
| Kanál mellékelve | Igen |
| A csomag tartalma | Mérőkanál; Vízkeménység-tesztcsík; AquaClean szűrő; Zsírgyűjtő tubusok; LatteGo tárolófedél |
| Kábelhossz | 1 méter |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| Cserélhető víztartály | Igen |
| Beépített kijelző | Igen |
| Cserélhető csepptálca | Igen |
| Készenléti funkció | Nem |
| Kijelző típusa | TFT |
| Szín | Fekete |
| Kivehető főző-/infúziós egység | Igen |
| A használt kapszulatartály kapacitása | 12 darab |
| Több ital | Igen |
| Latte macchiato készítése | Igen |
| Kapucsínó készítése | Igen |
| Ristretto készítése | Igen |
| Americano elkészítése | Igen |
| Kávéfőzés | Igen |
| Eszpresszó készítése | Igen |
| Forró tej készítése | Igen |
| Kávé krém készítése | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Coffee machines |
|---|---|
| Súly: | 9.745 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389038044 |
| Energiafogyasztás: | 1500 W |
| Energiahatékonysági osztály: | ÉS |
| Automatikus kikapcsolás (max.) után: | 30 perc |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,2 W |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Szélesség: | 246 mm |
| Súly: | 8 kg |
| Mélység: | 372 mm |
| Magasság: | 433 mm |
| Veszélyes áruk: | Nem |
| A csészék maximális magassága: | 15 cm |
| ECO beállítások: | Igen |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Állítható kávé- és tejhossz: | Igen |
| Kivehető előkészítő tartály: | Igen |
| Felhasználói profilok száma: | 2 |
| Hulladéktartály kapacitása (adag): | 12 |
| Két bögre (tej): | Nem |
| Víztartály jellemzői: | Elülső hozzáférés |
| Terméktípus: | Eszpresszó kávéfőző |
| Eszköz helye: | Munkalap |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Állítható hőmérséklet: | Igen |
| Darálási beállítások száma: | 12 |
| Állítható daráló: | Igen |
| Hőmérséklet-beállítások száma: | 3 |
| Beépített tejhabosító: | Igen |
| Kávéfőző típusa: | Teljesen automatikus |
| Maximális üzemi nyomás: | 15 bar |
| Főzött kávé tartály: | Csésze |
| Víztartály térfogata: | 1,8 liter |
| Melegvíz-rendszer: | Igen |
| Tejtartály kapacitása: | 0,26 liter |
| ülepedésgátló rendszer: | Igen |
| Beépített daráló: | Igen |
| Kávébabtartály kapacitása: | 275 g |
| Töltelék típusa: | Őrölt kávé |
| Állítható kávéerősség: | Igen |
| Aromavizsgálat kávéfőzés előtt: | Igen |
| Állítható kifolyó magasságtartomány: | 85 - 145 mm |
| Kávéerősség-beállítások száma: | 5 |
| Építés:: | Olaszország |
| Két pohár egyszerre: | Igen |
| Szűrőkompatibilitás: | AquaClean |
| Vízkőtelenítő funkció: | Igen |
| Daráló típusa: | Kerámia őrlő |
| Állítható kifolyómagasság: | Igen |
| Állítható tejmennyiség: | Igen |
| Tanúsítvány: | EN 50564:2011 |
| Kanál mellékelve: | Igen |
| A csomag tartalma: | Mérőkanál; Vízkeménység-tesztcsík; AquaClean szűrő; Zsírgyűjtő tubusok; LatteGo tárolófedél |
| Kábelhossz: | 1 méter |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Cserélhető víztartály: | Igen |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Cserélhető csepptálca: | Igen |
| Készenléti funkció: | Nem |
| Kijelző típusa: | TFT |
| Szín: | Fekete |
| Kivehető főző-/infúziós egység: | Igen |
| A használt kapszulatartály kapacitása: | 12 darab |
| Több ital: | Igen |
| Latte macchiato készítése: | Igen |
| Kapucsínó készítése: | Igen |
| Ristretto készítése: | Igen |
| Americano elkészítése: | Igen |
| Kávéfőzés: | Igen |
| Eszpresszó készítése: | Igen |
| Forró tej készítése: | Igen |
| Kávé krém készítése: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

