Philips 3000 series BHA305/00 hajformázó Hajformázó készlet Meleg lila 800 W 1,8 m
Kód: AGDPHISLO0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 3000 series BHA305/00 hajformázó Hajformázó készlet Meleg lila 800 W 1,8 m| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás | 800 W |
| Felakasztható | Igen |
| Kerámia felület | Igen, Nem |
| Csuklópánt típusa | Akasztóhurok |
| Szín | Lila |
| Kefefej átmérője 2 | 3,8 cm |
| Kefefej átmérője | 3 cm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| Hajgöndörítés | Igen |
| Modell | Hajformázó készlet |
| Hajkiegyenesítés | Igen |
| Haj textúrázása | Nem |
| Hőmérséklet-beállítások száma | 3 |
| Sebességfokozat száma | 2 |
| Hideg levegő fújása | Igen |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Állítható termosztát | Igen |
| Hajszárítás | Igen |
| Technológia | Meleg |
| Ionizátor | Igen |
| Diffúzor | Igen |
| Mellékletek száma | 3 |
| Kábelhossz | 1,8 méter |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Beépített kijelző | Nem |
| Figyelmeztetés | A készüléket rendszeresen tisztítani kell a túlmelegedés elkerülése érdekében., Kerülje a nedves kézzel való érintkezést., Ne használja víz közelében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hair curlers and dryers |
|---|---|
| Súly: | 0.65 kg |
| EAN vonalkód: | 8720689002783 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás: | 800 W |
| Felakasztható: | Igen |
| Kerámia felület: | Igen, Nem |
| Csuklópánt típusa: | Akasztóhurok |
| Szín: | Lila |
| Kefefej átmérője 2: | 3,8 cm |
| Kefefej átmérője: | 3 cm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Hajgöndörítés: | Igen |
| Modell: | Hajformázó készlet |
| Hajkiegyenesítés: | Igen |
| Haj textúrázása: | Nem |
| Hőmérséklet-beállítások száma: | 3 |
| Sebességfokozat száma: | 2 |
| Hideg levegő fújása: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Hajszárítás: | Igen |
| Technológia: | Meleg |
| Ionizátor: | Igen |
| Diffúzor: | Igen |
| Mellékletek száma: | 3 |
| Kábelhossz: | 1,8 méter |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Figyelmeztetés: | A készüléket rendszeresen tisztítani kell a túlmelegedés elkerülése érdekében., Kerülje a nedves kézzel való érintkezést., Ne használja víz közelében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

