Philips 3000-es sorozatú PowerPro Compact porzsák nélküli porszívó FC9330/09
Kód: AGDPHIODK0246
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 3000-es sorozatú PowerPro Compact porzsák nélküli porszívó FC9330/09| Éves energiafogyasztás | 27 kWh |
| Maximális energiafogyasztás | 650 W |
| Energiafogyasztás (IEC) | 750 W |
| Szín | Piros, fekete, szürke, kék |
| Modell | Hengerfej |
| A porzsák/tartály térfogata | 1,5 liter |
| Cső típusa | Teleszkópos |
| Porgyűjtő tartály típusa | Porzsák nélküli |
| Kárpittisztító fúvóka | Igen |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Cső anyaga | Fém |
| Porszívózás | Száraz |
| Kerék anyaga | Kabát |
| Cső alakú alkatrészek mennyisége | 2 |
| Csomag szélessége | 320 mm |
| Csomag magassága | 315 mm |
| Csomagolási mélység | 525 mm |
| Magasság | 247 mm |
| Szélesség | 281 mm |
| Súly | 4,5 kg |
| Mélység | 410 mm |
| Kábelhossz | 6 méter |
| Maximális teljesítmény | 900 W |
| Felületek tisztítása | Kemény padló, Szőnyeg |
| Légáramlás | 27,8 l/s |
| Szennyeződés-elválasztási módszer | Ciklon |
| Nedves törlés | Nem |
| Légszűrő | Allergia szűrő |
| Zajszint | 79 dB |
| Mosható szűrő | Igen |
| Működési tartomány | 9 méter |
| HEPA osztály | HEPA 13 |
| Por mennyisége (összesen) | 1,5 liter |
| Max. vákuum | 16,8 kPa |
| Helyes használat | Otthon |
| Használati utasítás | Igen |
| Réstisztító eszköz | Igen |
| Újrahasznosított papírból készült kézikönyv | Igen |
| Fogantyú | Igen |
| Kábelhossz | 6 méter |
| Tartozékrekesz a fogantyúban | Igen |
| Minőségtulajdonos | 1 |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS04: Nyomás alatt álló gázok |
| Figyelmeztetés | A porszívó elektromos alkatrészeket tartalmaz, ezért tilos a háztartási hulladékkal együtt kidobni. Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében a használati utasításnak megfelelően használja. Ne használja nedves környezetben vagy nedves felületen. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| Súly: | 6.82 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389036088 |
| Éves energiafogyasztás: | 27 kWh |
| Maximális energiafogyasztás: | 650 W |
| Energiafogyasztás (IEC): | 750 W |
| Szín: | Piros, Fekete, Szürke, Kék |
| Modell: | Hengerfej |
| A porzsák/tartály térfogata: | 1,5 liter |
| Cső típusa: | Teleszkópos |
| Porgyűjtő tartály típusa: | Porzsák nélküli |
| Kárpittisztító fúvóka: | Igen |
| Vezeték nélküli: | Nem |
| Cső anyaga: | Fém |
| Porszívózás: | Száraz |
| Kerék anyaga: | Kabát |
| Cső alakú alkatrészek mennyisége: | 2 |
| Csomag szélessége: | 320 mm |
| Csomag magassága: | 315 mm |
| Csomagolási mélység: | 525 mm |
| Magasság: | 247 mm |
| Szélesség: | 281 mm |
| Súly: | 4,5 kg |
| Mélység: | 410 mm |
| Kábelhossz: | 6 méter |
| Maximális teljesítmény: | 900 W |
| Felületek tisztítása: | Kemény padló, Szőnyeg |
| Légáramlás: | 27,8 l/s |
| Szennyeződés-elválasztási módszer: | Ciklon |
| Nedves törlés: | Nem |
| Légszűrő: | Allergia szűrő |
| Zajszint: | 79 dB |
| Mosható szűrő: | Igen |
| Működési tartomány: | 9 méter |
| HEPA osztály: | HEPA 13 |
| Por mennyisége (összesen): | 1,5 liter |
| Max. vákuum: | 16,8 kPa |
| Helyes használat: | Otthon |
| Használati utasítás: | Igen |
| Réstisztító eszköz: | Igen |
| Újrahasznosított papírból készült kézikönyv: | Igen |
| Fogantyú: | Igen |
| Tartozékrekesz a fogantyúban: | Igen |
| Minőségi tulajdonos: | 1 |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS04: Nyomás alatt lévő gázok |
| Figyelmeztetés: | A porszívó elektromos alkatrészeket tartalmaz, ezért tilos a háztartási hulladékkal együtt kidobni., Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében a használati utasításnak megfelelően használja., Ne használja nedves környezetben vagy nedves felületeken. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

