Philips 3000-es sorozatú DST3011/20 gőzölős vasaló
Kód: AGDPHIZEL0449
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 3000-es sorozatú DST3011/20 gőzölős vasaló| Precíziós vasalási tipp | Igen |
| Vízkőmentesítő funkció | Igen |
| Hőmérséklet-beállítások száma | 3 |
| Víztartály térfogata | 0,3 liter |
| Utazásra tervezve | Nem |
| Szín | Fehér, Kék |
| Gőzsokk | 140 g/perc |
| Energiatakarékos mód | Igen |
| Vasalódeszka anyaga | Kerámia vasalótalp |
| Függőleges gőzölés | Igen |
| Kábelhossz | 1,9 méter |
| Folyamatos gőz | Igen |
| Gőzlövet funkció | Nem |
| Csapvízhez alkalmas | Igen |
| Változtatható gőzbeállítások | Igen |
| Cseppmentesítő rendszer | Igen |
| Cserélhető víztartály | Nem |
| Modell | Gőzölős vasaló |
| Automatikus kikapcsolás | Nem |
| Állandó gőzkibocsátás | 30 g/perc |
| Megszórjuk | Igen |
| Energiafogyasztás | 2100 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Csomag szélessége | 320 mm |
| Csomagolási mélység | 162 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,5 kg |
| Súly | 1,2 kg |
| Magasság | 143 mm |
| Szélesség | 121 mm |
| Csomag magassága | 130 mm |
| Mélység | 290 mm |
| Csavarodásgátló kábel | Igen |
| Figyelmeztetés | Az áramütés elkerülése érdekében óvja a készüléket a vízzel való érintkezéstől., Ne hagyja felügyelet nélkül bekapcsolva a vasalót. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Irons and steam generators |
|---|---|
| Súly: | 1.36 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389003035 |
| Precíziós vasalási tipp: | Igen |
| Vízkőmentesítő funkció: | Igen |
| Hőmérséklet-beállítások száma: | 3 |
| Víztartály térfogata: | 0,3 liter |
| Utazásra tervezve: | Nem |
| Szín: | Fehér, Kék |
| Gőzsokk: | 140 g/perc |
| Energiatakarékos mód: | Igen |
| Vasalódeszka anyaga: | Kerámia vasalótalp |
| Függőleges gőzölés: | Igen |
| Kábelhossz: | 1,9 méter |
| Folyamatos gőz: | Igen |
| Gőzlövet funkció: | Nem |
| Csapvízhez alkalmas: | Igen |
| Változtatható gőzbeállítások: | Igen |
| Cseppmentesítő rendszer: | Igen |
| Cserélhető víztartály: | Nem |
| Modell: | Gőzölős vasaló |
| Automatikus kikapcsolás: | Nem |
| Állandó gőzkibocsátás: | 30 g/perc |
| Szórjuk meg: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 2100 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Csomag szélessége: | 320 mm |
| Csomagolási mélység: | 162 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,5 kg |
| Súly: | 1,2 kg |
| Magasság: | 143 mm |
| Szélesség: | 121 mm |
| Csomag magassága: | 130 mm |
| Mélység: | 290 mm |
| Csavarodásgátló kábel: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Az áramütés elkerülése érdekében óvja a készüléket a vízzel való érintkezéstől., Ne hagyja felügyelet nélkül bekapcsolva a vasalót. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

