Philips 3000-es sorozatú 1,7 literes műanyag vízforraló, rugós fedél, jelzőfény
Kód: AGDPHICZE0074
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 3000-es sorozatú 1,7 literes műanyag vízforraló, rugós fedél, jelzőfény| Szín | Fehér |
| Rejtett fűtőelem | Igen |
| Vezérlés típusa | Mancs |
| Alapanyag | Kabát |
| Bekapcsolásjelző LED | Igen |
| Szűrőanyag | Nejlon |
| Víztartály térfogata | 1,7 liter |
| Vízszintjelző | Igen |
| Kivehető szűrő | Igen |
| Vízkőszűrő | Igen |
| Állítható termosztát | Nem |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Melegen tartás funkció | Nem |
| Víz nélküli indítás elleni védelem | Igen |
| Szűrés | Igen |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 – 240 |
| Energiafogyasztás | 2200 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 / 60 Hz |
| Szélesség | 233 mm |
| Súly | 890 g |
| Magasság | 253 mm |
| Mélység | 160 mm |
| Csomag szélessége | 226 mm |
| Csomag magassága | 250 mm |
| Csomagolási mélység | 190 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,22 kg |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Tartály tartalma | 1,7 liter |
| Csuklós fedél | Igen |
| Fedélnyitási típus | Gomb |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Háttérvilágítású be-/kikapcsoló | Igen |
| Kábelhossz | 0,75 m |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Kábeltárolás | Igen |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| 360°-os forgathatóság | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 1.212 kg |
| EAN vonalkód: | 8710103940999 |
| Szín: | Fehér |
| Rejtett fűtőelem: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Mancs |
| Alapanyag: | Kabát |
| Bekapcsolásjelző LED: | Igen |
| Szűrőanyag: | Nejlon |
| Víztartály térfogata: | 1,7 liter |
| Vízszintjelző: | Igen |
| Kivehető szűrő: | Igen |
| Vízkőszűrő: | Igen |
| Állítható termosztát: | Nem |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Melegen tartás funkció: | Nem |
| Víz nélküli indítás elleni védelem: | Igen |
| Szűrés: | Igen |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 – 240 |
| Energiafogyasztás: | 2200 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 / 60 Hz |
| Szélesség: | 233 mm |
| Súly: | 890 g |
| Magasság: | 253 mm |
| Mélység: | 160 mm |
| Csomag szélessége: | 226 mm |
| Csomag magassága: | 250 mm |
| Csomagolási mélység: | 190 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,22 kg |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Tartály tartalma: | 1,7 liter |
| Csuklós fedél: | Igen |
| Fedélnyitási típus: | Gomb |
| Vezeték nélküli: | Igen |
| Háttérvilágítású be-/kikapcsoló: | Igen |
| Kábelhossz: | 0,75 m |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Kábeltárolás: | Igen |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| 360°-os forgathatóság: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

