Philips 2200-as sorozatú teljesen automata kávéfőző kétféle ital elkészítéséhez
Kód: AGDPHIEXP0106
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 2200-as sorozatú teljesen automata kávéfőző kétféle ital elkészítéséhez| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Maximális energiafogyasztás | 1500 W |
| Energiatakarékos mód | Igen |
| Energiahatékonysági osztály | ÉS |
| Energiafogyasztás | 1500 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Magasság | 371 mm |
| Súly | 7,5 kg |
| Szélesség | 246 mm |
| Mélység | 433 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Szűrőkompatibilitás | AquaClean |
| Automatikus öblítés és irányított vízkőtelenítés | Igen |
| Kivehető előkészítő tartály | Igen |
| A csészék maximális magassága | 15 cm |
| Gyártó ország | Olaszország |
| Csomagolás újrahasznosíthatósági aránya | 95% |
| Maximális üzemi nyomás | 15 bar |
| Hőmérséklet-beállítások száma | 3 |
| Beépített daráló | Igen |
| Melegen tartás funkció | Nem |
| Kávébabtartály kapacitása | 275 g |
| Öntisztító | Nem |
| Terméktípus | Eszpresszó kávéfőző |
| Töltelék típusa | Kávébabok |
| Eszköz helye | Munkalap |
| Állítható daráló | Igen |
| Állítható hőmérséklet | Igen |
| Víztartály térfogata | 1,8 liter |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók | Igen |
| Vízszűrő | Igen |
| Tejtartály | Igen |
| Állítható kifolyó magasságtartomány | 85 - 145 mm |
| Lefolyók száma | 2 |
| Daráló típusa | Kerámia őrlő |
| Főzött kávé tartály | Csésze |
| Kávéfőző típusa | Teljesen automatikus |
| Vízkőtelenítő funkció | Igen |
| Állítható kávéerősség | Igen |
| Aromavizsgálat kávéfőzés előtt | Igen |
| Melegvíz-rendszer | Igen |
| Darálási beállítások száma | 12 |
| Gőzfúvóka | Igen |
| Kávéerősség-beállítások száma | 3 |
| Darálók száma | 1 darab |
| Vízkőtelenítő rendszer | Igen |
| Kábelhossz | 1 méter |
| Érintőképernyő | Igen |
| Bluetooth | Nem |
| Szín | Antracit |
| Beépített kijelző | Igen |
| Vezérlés típusa | Gombok, Érintés |
| Cserélhető csepptálca | Igen |
| Cserélhető víztartály | Igen |
| A használt kapszulatartály kapacitása | 12 darab |
| Kivehető főző-/infúziós egység | Igen |
| Vízkőjelző | Igen |
| Eszpresszó készítése | Igen |
| Kávéfőzés | Igen |
| Kapucsínó készítése | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Coffee machines |
|---|---|
| Súly: | 9.3 kg |
| EAN vonalkód: | 8710103894735 |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Maximális energiafogyasztás: | 1500 W |
| Energiatakarékos mód: | Igen |
| Energiahatékonysági osztály: | ÉS |
| Energiafogyasztás: | 1500 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Magasság: | 371 mm |
| Súly: | 7,5 kg |
| Szélesség: | 246 mm |
| Mélység: | 433 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Szűrőkompatibilitás: | AquaClean |
| Automatikus öblítés és irányított vízkőtelenítés: | Igen |
| Kivehető előkészítő tartály: | Igen |
| A csészék maximális magassága: | 15 cm |
| Gyártó ország: | Olaszország |
| Csomagolás újrahasznosíthatósági aránya: | 95% |
| Maximális üzemi nyomás: | 15 bar |
| Hőmérséklet-beállítások száma: | 3 |
| Beépített daráló: | Igen |
| Melegen tartás funkció: | Nem |
| Kávébabtartály kapacitása: | 275 g |
| Öntisztító: | Nem |
| Terméktípus: | Eszpresszó kávéfőző |
| Töltelék típusa: | Kávébabok |
| Eszköz helye: | Munkalap |
| Állítható daráló: | Igen |
| Állítható hőmérséklet: | Igen |
| Víztartály térfogata: | 1,8 liter |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Vízszűrő: | Igen |
| Tejtartály: | Igen |
| Állítható kifolyó magasságtartomány: | 85 - 145 mm |
| Lefolyók száma: | 2 |
| Daráló típusa: | Kerámia őrlő |
| Főzött kávé tartály: | Csésze |
| Kávéfőző típusa: | Teljesen automatikus |
| Vízkőtelenítő funkció: | Igen |
| Állítható kávéerősség: | Igen |
| Aromavizsgálat kávéfőzés előtt: | Igen |
| Melegvíz-rendszer: | Igen |
| Darálási beállítások száma: | 12 |
| Gőzfúvóka: | Igen |
| Kávéerősség-beállítások száma: | 3 |
| Darálók száma: | 1 darab |
| Vízkőtelenítő rendszer: | Igen |
| Kábelhossz: | 1 méter |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Bluetooth: | Nem |
| Szín: | Antracit |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gombok, Érintés |
| Cserélhető csepptálca: | Igen |
| Cserélhető víztartály: | Igen |
| A használt kapszulatartály kapacitása: | 12 darab |
| Kivehető főző-/infúziós egység: | Igen |
| Vízkőjelző: | Igen |
| Eszpresszó készítése: | Igen |
| Kávéfőzés: | Igen |
| Kapucsínó készítése: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

