Philips 2100 W-os hajszárító ThermoProtect tartozékkal
Kód: AGDPHISUS0101
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 2100 W-os hajszárító ThermoProtect tartozékkal| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Energiafogyasztás | 2100 W |
| Utazásra tervezve | Nem |
| Csuklópánt típusa | Lógó szem |
| Szín | Rózsaszín, Fekete |
| Kábelhossz | 1,8 méter |
| Hőmérséklet-beállítások száma | 6 |
| Motor típusa | DC |
| Sebességfokozat száma | 6 |
| Hideg levegő fújása | Igen |
| Ionizátor | Igen |
| A koncentrációs fúvóka magassága | 1,4 cm |
| Fúvókák száma | 2 |
| Koncentrátor | Igen |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Használat közben ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket., Ne használja víz közelében vagy nedves környezetben. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hairdryers |
|---|---|
| Súly: | 0.79 kg |
| EAN vonalkód: | 8710103959595 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Energiafogyasztás: | 2100 W |
| Utazásra tervezve: | Nem |
| Csuklópánt típusa: | Lógó szem |
| Szín: | Rózsaszín, Fekete |
| Kábelhossz: | 1,8 méter |
| Hőmérséklet-beállítások száma: | 6 |
| Motor típusa: | DC |
| Sebességfokozat száma: | 6 |
| Hideg levegő fújása: | Igen |
| Ionizátor: | Igen |
| A koncentrációs fúvóka magassága: | 1,4 cm |
| Fúvókák száma: | 2 |
| Koncentrátor: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Használat közben ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket., Ne használja víz közelében vagy párás környezetben. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

