Philips 2000 series NA231/00 Fritéza Airfryer , objem 6,2 l (stříbrná)
Kód: AGDPHIFRY0052
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 2000 series NA231/00 Fritéza Airfryer , objem 6,2 l (stříbrná)| Kapacita | 6,2 l |
| Typ produktu | Horkovzdušná fritéza |
| Počet programů | 9 |
| Teplota (min) | 60 °C |
| Funkce pečení | Ano |
| Funkce uchování teploty | Ano |
| Grilování | Ano |
| Technologie nízkotučného smažení | Rapid Air |
| Horkuodolný | Ano |
| Teplota (max) | 200 °C |
| Funkce smažení | Ano |
| Doba časovače | 60 min |
| Nastavitelný termostat | Ano |
| Kapacita fritézy | 1 kg |
| Digitální časovač | Ano |
| Dehydratační funkce | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Příkon | 1700 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Materiál | Plast, Kov |
| Odizolovaný plášť | Ano |
| Příslušenství lze mýt v myčce | Ano |
| Úložný prostor pro kabel | Ano |
| Chlazený úchyt | Ano |
| Vyjímatelná miska | Ano |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Umístění přístroje | Samostatné |
| Skleněný průzor | Ano |
| Nepřilnavý povrch | Ano |
| Délka šňůry | 0,8 m |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Typ konstrukce | Samostarný |
| Výška | 30,8 mm |
| Šířka | 309 mm |
| Hmotnost | 4,3 kg |
| Hloubka | 403 mm |
| Výška balení | 335 mm |
| Šířka balení | 37 mm |
| Hloubka balení | 37 mm |
| Hmotnost včetně balení | 5,5 kg |
| Nebezpečné zboží | Ne |
| Neobsahuje | Bisfenol A |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Vestavěný displej | Ano |
| LED kontrolka napájení | Ne |
| Indikace teplotní připravenosti | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Ujistěte se, že je fritéza řádně uzemněna., Nenechávejte fritézu bez dozoru, pokud je v provozu., Při manipulaci s horkým olejem buďte opatrní. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| Súly: | 5.62 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389035074 |
| Kapacitás: | 6,2 liter |
| Terméktípus: | Forró levegős fritőz |
| Programok száma: | 9 |
| Hőmérséklet (min.): | 60°C |
| Sütőfunkció: | Igen |
| Melegen tartás funkció: | Igen |
| Grillezés: | Igen |
| Alacsony zsírtartalmú sütési technológia: | Gyors levegő |
| Hőálló: | Igen |
| Hőmérséklet (maximum): | 200°C |
| Sütési funkció: | Igen |
| Időzítő ideje: | 60 perc |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Fritőz kapacitása: | 1 kg |
| Digitális időzítő: | Igen |
| Dehidratációs funkció: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 1700 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Anyag: | Műanyag, Fém |
| Csíkos kabát: | Igen |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Kábeltárolás: | Igen |
| Hűtött fogantyú: | Igen |
| Kivehető tál: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Eszköz helye: | Függetlenül |
| Üvegablak: | Igen |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Kábelhossz: | 0,8 méter |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Építési típus: | Egyéni vállalkozó |
| Magasság: | 30,8 mm |
| Szélesség: | 309 mm |
| Súly: | 4,3 kg |
| Mélység: | 403 mm |
| Csomag magassága: | 335 mm |
| Csomag szélessége: | 37 mm |
| Csomagolási mélység: | 37 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 5,5 kg |
| Veszélyes áruk: | Nem |
| Nem tartalmaz: | Biszfenol A |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Bekapcsolásjelző LED: | Nem |
| Hőmérséklet-készenléti jelzés: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg arról, hogy a fritőz megfelelően földelve van., Ne hagyja felügyelet nélkül a fritőzt működés közben., Legyen óvatos a forró olaj kezelésekor. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

