Philips 1000-es sorozatú NA120/00 fritőz, önállóan működő, 4,2 l-es, 1500 W-os
Kód: AGDPHIFRY0062
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 1000-es sorozatú NA120/00 fritőz, önállóan működő, 4,2 l-es, 1500 W-os| Kapacitás | 4,2 liter |
| Állítható termosztát | Igen |
| Hőálló | Igen |
| Sütőfunkció | Igen |
| Digitális időzítő | Igen |
| Hőmérséklet (maximum) | 200°C |
| Sütési funkció | Igen |
| Dehidratációs funkció | Igen |
| Grillezés | Igen |
| Melegen tartás funkció | Nem |
| Programok száma | 12 |
| Alacsony zsírtartalmú sütési technológia | Gyors levegő |
| Energiafogyasztás | 1500 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók | Igen |
| Kivehető tál | Igen |
| Tapadásmentes felület | Igen |
| Kábelhossz | 0,8 méter |
| Anyag | Műanyag, Fém |
| Kábeltárolás | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Nem |
| Hűtött fogantyú | Igen |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Csíkos kabát | Igen |
| Építési típus | Egyéni vállalkozó |
| Szélesség | 368 mm |
| Mélység | 273 mm |
| Magasság | 293 mm |
| Súly | 3,3 kg |
| Csomagolási mélység | 330 mm |
| Súly csomagolással együtt | 4,31 kg |
| Csomag magassága | 328 mm |
| Csomag szélessége | 330 mm |
| Veszélyes áruk | Nem |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| Bekapcsolásjelző LED | Nem |
| Hőmérséklet-készenléti jelzés | Nem |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| Súly: | 4.38 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389033827 |
| Kapacitás: | 4,2 liter |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Hőálló: | Igen |
| Sütőfunkció: | Igen |
| Digitális időzítő: | Igen |
| Hőmérséklet (maximum): | 200°C |
| Sütési funkció: | Igen |
| Dehidratációs funkció: | Igen |
| Grillezés: | Igen |
| Melegen tartás funkció: | Nem |
| Programok száma: | 12 |
| Alacsony zsírtartalmú sütési technológia: | Gyors levegő |
| Energiafogyasztás: | 1500 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Kivehető tál: | Igen |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Kábelhossz: | 0,8 méter |
| Anyag: | Műanyag, Fém |
| Kábeltárolás: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Nem |
| Hűtött fogantyú: | Igen |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Csíkos kabát: | Igen |
| Építési típus: | Egyéni vállalkozó |
| Szélesség: | 368 mm |
| Mélység: | 273 mm |
| Magasság: | 293 mm |
| Súly: | 3,3 kg |
| Csomagolási mélység: | 330 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 4,31 kg |
| Csomag magassága: | 328 mm |
| Csomag szélessége: | 330 mm |
| Veszélyes áruk: | Nem |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Bekapcsolásjelző LED: | Nem |
| Hőmérséklet-készenléti jelzés: | Nem |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

