Páraelszívó AKPO WK-7 K50 FEKETE - FEKETE ÜVEG
Kód: AGDAKPOKA0307
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Páraelszívó AKPO WK-7 K50 FEKETE - FEKETE ÜVEG| Fogyasztás | 80 W |
| Motorteljesítmény | 76 Ny |
| Energiahatékonysági osztály (régi) | C |
| Szállított motor | Igen |
| Beépített kijelző | Nem |
| Zsírszűrő típusa | Alumínium |
| Izzók száma | 2 izzó |
| Kipufogógáz helye | Felső |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Alapanyag | Rozsdamentes acél, Edzett üveg |
| Motorok száma | 1 |
| Modell | A szekrény alatt |
| Izzó típusa | JÉG |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 500 mm |
| Zaj (alacsony sebesség) | 44 dB |
| Szívás típusa | Kipufogó/Visszakeringetés |
| Sebességfokozat száma | 3 |
| Maximális elszívóerő | 253 m³/h |
| Zaj (nagy sebesség) | 59 dB |
| Figyelmeztetés | Ne telepítse a készüléket a használati utasítás elolvasása nélkül. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cooker hoods |
|---|---|
| Súly: | 7.4 kg |
| EAN vonalkód: | 5901676468482 |
| Fogyasztás: | 80 W |
| Motorteljesítmény: | 76 Ny |
| Energiahatékonysági osztály (régi): | C |
| Szállított motor: | Igen |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Zsírszűrő típusa: | Alumínium |
| Izzók száma: | 2 izzó |
| Kipufogógáz helye: | Felső |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Alapanyag: | Rozsdamentes acél, Edzett üveg |
| Motorok száma: | 1 |
| Modell: | A szekrény alatt |
| Izzó típusa: | JÉG |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 500 mm |
| Zaj (alacsony sebesség): | 44 dB |
| Szívás típusa: | Kipufogó/Visszakeringetés |
| Sebességfokozat száma: | 3 |
| Maximális elszívóerő: | 253 m³/óra |
| Zaj (nagy sebesség): | 59 dB |
| Figyelmeztetés: | Ne telepítse a készüléket a használati utasítás elolvasása nélkül. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

