Opékač toastů Breville DuraCeramic VST071X
Kód: AGDBRVOPK0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Opékač toastů Breville DuraCeramic VST071X| Svrchní vrstva | Duraceramic |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Barva | Stříbrná |
| Vhodný do myčky | Ne |
| Nastavitelná teplota | Ano |
| Výklopné víko | Ano |
| Podsvícení | Ano |
| Barva rukojeti | Šedá |
| Materiál rukojeti | Plastové |
| Přihrádka na kabel | Ano |
| Příkon | 1000 W |
| Výška | 100 mm |
| Šířka | 320 mm |
| Hloubka | 275 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Uživatelská příručka | Ano |
| Množství (vnitřní karton) | 1 kusů |
| Bezpečné pro použití | Ano |
| Ergonomický design | Ano |
| Ergonomický úchop | Ano |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Jednoduché používání | Ano |
| Varování | Spotřebič je určen pouze pro použití v interiéru., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nedotýkejte se horkých povrchů. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Toasters |
|---|---|
| Súly: | 2.67 kg |
| EAN vonalkód: | 5011773060479 |
| Felső réteg: | Duraceramic |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Szín: | Ezüst |
| Mosogatógépben mosható: | Nem |
| Állítható hőmérséklet: | Igen |
| Csuklós fedél: | Igen |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Fogantyú színe: | Szürke |
| Nyél anyaga: | Műanyag |
| Kábelrekesz: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 1000 W |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 320 mm |
| Mélység: | 275 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Mennyiség (belső karton): | 1 darab |
| Biztonságos használat: | Igen |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Ergonomikus markolat: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Könnyen használható: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A készülék kizárólag beltéri használatra készült., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne érjen hozzá a forró felületekhez. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

