Omron HN-289-E fekete elektronikus személymérleg
Kód: AGDOMRWAL0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Omron HN-289-E fekete elektronikus személymérleg| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Maximális teherbírás | 150 kg |
| Modell | Elektronikus személymérleg |
| Szín | Fekete |
| Kijelző | LCD |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bathroom scales |
|---|---|
| Súly: | 1.57 kg |
| EAN vonalkód: | 4015672108592 |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Maximális teherbírás: | 150 kg |
| Modell: | Elektronikus személymérleg |
| Szín: | Fekete |
| Kijelző: | LCD |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

