NELO vízforraló, űrtartalom 1,7 l, teljesítmény 2000 W, fekete
Kód: AGDELDCZE0062
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NELO vízforraló, űrtartalom 1,7 l, teljesítmény 2000 W, fekete| Szűrés | Igen |
| Állítható termosztát | Nem |
| Vízszintjelző | Igen |
| Vízkőszűrő | Nem |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Víztartály térfogata | 1,7 liter |
| Szín | Fekete |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Hőmérséklet-beállítások száma | 1 |
| Energiafogyasztás | 2000 W |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Szélesség | 206 mm |
| Súly | 880 g |
| Mélység | 180 mm |
| Magasság | 230 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Nem tartalmaz | Biszfenol A |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Használati utasítás | Igen |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Jelzőfény | Igen |
| 360°-os forgathatóság | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 1.05 kg |
| EAN vonalkód: | 5908277385392 |
| Szűrés: | Igen |
| Állítható termosztát: | Nem |
| Vízszintjelző: | Igen |
| Vízkőszűrő: | Nem |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Víztartály térfogata: | 1,7 liter |
| Szín: | Fekete |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Hőmérséklet-beállítások száma: | 1 |
| Energiafogyasztás: | 2000 W |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Szélesség: | 206 mm |
| Súly: | 880 g |
| Mélység: | 180 mm |
| Magasság: | 230 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Nem tartalmaz: | Biszfenol A |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Használati utasítás: | Igen |
| Vezeték nélküli: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Jelzőfény: | Igen |
| 360°-os forgathatóság: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

