Maestro MR-854 Húsdaráló 1500 W Fekete
Kód: AGDMEOMDM0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-854 Húsdaráló 1500 W Fekete| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Sebességfokozat száma | 2 |
| Szín | Fekete |
| Energiafogyasztás | 1500 W |
| A csomag tartalma | Gomb |
| Húsdaráló | Igen |
| Sziták száma | 3 |
| Kések száma | 2 |
| Kolbászkészítő fúvóka | Igen |
| Figyelmeztetés | Használat előtt olvassa el a használati utasítást., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne merítse vízbe vagy más folyadékba. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Grinders |
|---|---|
| Súly: | 4 kg |
| EAN vonalkód: | 4820268321473 |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Sebességfokozat száma: | 2 |
| Szín: | Fekete |
| Energiafogyasztás: | 1500 W |
| A csomag tartalma: | Gomb |
| Húsdaráló: | Igen |
| Sziták száma: | 3 |
| Kések száma: | 2 |
| Kolbászkészítő fúvóka: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Használat előtt olvassa el a használati utasítást., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne merítse őket vízbe vagy más folyadékba. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

