MAESTRO MR-792 MULTIFUNKCIÓS FŐZŐ 17 program, 700 W
Kód: AGDMEOROK0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MAESTRO MR-792 MULTIFUNKCIÓS FŐZŐ 17 program, 700 W| Energiafogyasztás | 700 W |
| Kapacitás | 5 liter |
| Késleltetett indítás | 24 óra |
| Automatikus programok száma | 17 |
| Késleltetett indítás időzítő | Igen |
| Tapadásmentes felület | Igen |
| Alapanyag | Rozsdamentes acél |
| Érintőképernyő | Igen |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Kijelző típusa | Digitális |
| Szín | Acél |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kábelhossz | 0,8 méter |
| Mélység | 275 mm |
| Szélesség | 280 mm |
| Súly | 3,34 kg |
| Magasság | 278 mm |
| Rizses kanál | Igen |
| Felhasználói útmutató | Igen |
| Leveseskanál | Igen |
| Mérőpohár | Igen |
| Jótállási jegy | Igen |
| Figyelmeztetés | Tisztítás előtt húzza ki a készüléket a konnektorból., Ne használja sérült tápkábellel vagy csatlakozódugóval., Ne merítse a készüléket vízbe vagy más folyadékba. |
| Energiaigény | 220–240 V, 50 Hz |
| Forrás típusa | Hálózat |
| Desszert | Igen |
| Leves | Igen |
| Hús | Igen |
| Gyors főzés | Igen |
| Zabkása | Igen |
| Joghurt | Igen |
| Zöldségek | Igen |
| Gőzölgés | Igen |
| Melegen tartás funkció | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Food processors |
|---|---|
| Súly: | 3.1 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144672981 |
| Energiafogyasztás: | 700 W |
| Kapacitás: | 5 liter |
| Késleltetett indítás: | 24 óra |
| Automatikus programok száma: | 17 |
| Késleltetett indítás időzítő: | Igen |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Alapanyag: | Rozsdamentes acél |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Szín: | Acél |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Kábelhossz: | 0,8 méter |
| Mélység: | 275 mm |
| Szélesség: | 280 mm |
| Súly: | 3,34 kg |
| Magasság: | 278 mm |
| Rizses kanál: | Igen |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Leveseskanál: | Igen |
| Mérőpohár: | Igen |
| Jótállási jegy: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Tisztítás előtt válassza le a készüléket az áramforrásról., Ne használja sérült tápkábellel vagy csatlakozódugóval., Ne merítse a készüléket vízbe vagy más folyadékba. |
| Energiaigény: | 220–240 V, 50 Hz |
| Forrás típusa: | Hálózat |
| Desszert: | Igen |
| Leves: | Igen |
| Hús: | Igen |
| Gyors főzés: | Igen |
| Zabkása: | Igen |
| Joghurt: | Igen |
| Zöldségek: | Igen |
| Gőzölgés: | Igen |
| Melegen tartás funkció: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

