Maestro MR-591 szeletelő, fekete
Kód: AGDMEOKRA0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-591 szeletelő, fekete| Cél | Kenyér, hús, sajt szeletelése |
| Terméktípus | Szeletelő |
| Maximális vágási vastagság | 15 mm |
| Sebességfokozat száma | 3 |
| Szín | Fekete |
| Energiafogyasztás | 150-400 W |
| Beépített zárral ellátott ki-/bekapcsoló | Igen |
| Penge típusa | Kerek penge |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Penge anyaga | Rozsdamentes acél |
| Figyelmeztetés | Figyelmeztetés: tisztítás előtt húzza ki a készüléket a konnektorból., Figyelmeztetés a használat közbeni lehetséges sérülésekre., Figyelmeztetés: tartsa a készüléket gyermekek elől elzárva. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Slicers and electric knives |
|---|---|
| Súly: | 2.75 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144674343 |
| Cél: | Kenyér, hús, sajt szeletelése |
| Terméktípus: | Szeletelő |
| Maximális vágási vastagság: | 15 mm |
| Sebességfokozat száma: | 3 |
| Szín: | Fekete |
| Energiafogyasztás: | 150-400 W |
| Beépített zárral ellátott ki-/bekapcsoló: | Igen |
| Penge típusa: | Kerek penge |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Figyelmeztetés: | Figyelmeztetés: tisztítás előtt húzza ki a készüléket az elektromos hálózatból., Figyelmeztetés a használat közbeni lehetséges sérülésekre., Figyelmeztetés: a készüléket gyermekek elől elzárva kell tartani. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

